Aktuality projektu

Strana:1  2

, 25. března 2007]CD s výstupy projektu
       Z veškerých materiálů vzniklých v rámci projektu bude na jeho závěr vytvořeno souhrnné CD, které případným zájemcům rádi zašleme. Můžete nás kontaktovat průběžně. Vaše žádosti budeme evidovat. Projekt skončí 30. 6. 2008.

[pátek, 23. března 2007]Výukové projekty
       Proběhly následující výukové projekty: Polonéza, František Kupka - Člověk a Země, Floorball, Cestujeme po světě, Příběh průmyslové revoluce, Matematický klokan.

[pátek, 23. března 2007]Nová metodická příručka
       V rámci projektu vznikla metodická příručka \"Výukové programy v češtině přehledně\"

[pátek, 23. března 2007]Nové výukové materiály
       V ramci projektu Cesta Gabry a Málinky ke klíčovým kompetencím vznikly zatím následující elektronické výukové materiály: Skotsko, Turecko, Zemědělství ČR, Průmysl ČR, Energie, Co budeme tankovat?, Polovodiče, Elektromagnetické záření.

, 24. září 2006]Projekt SIPVZ 2006
       V rámci tohoto projektu vznikají metodické příručky: Matematika s počítačem přehledně. V sekci Výukové materiály zveřejňujeme zatím příručku pro 6. a 7. ročník.